flag
  • flag
  • flag
  • flag
  • flag
  • flag

Developerská výstavba

Společnosti McFall Development má za sebou výstavbu 1. etapy projektu Zelený Zlonín u stejnojmenné obce v těsné blízkosti u Prahy. Jedná se o výstavbu 36 rodinných domků. Mezi zásadní konstrukční prvky domu patří lehká ocelová konstrukce a dokonalé izolační materiály. Každý dům má ve standardu rekuperační jednotku, fotovoltaickou elektrárnu a tepelné čerpadlo.  Kombinace kvalitních konstrukčních a izolačních prvků a nejmodernějších technologií otevírá budoucím majitelům možnost požádat o dotaci v programu Nová zelená úsporám 2 ve výši 450 000 Kč.

1. etapa
1.

Zelený zlonín etapa byla zahájena v listopadu 2017

Vzniklo celkem 36 rodinných domů. Všechny realizované domy mohou být, díky svým tepelně-izolačním vlastnostem, považovány za pasivní. Díky energetické pasivitě našich rodinných domů (energetické nenáročnosti a tudíž velmi nízkým nákladům na provoz) a využití nejmodernějších úsporných technologií mohou majitelé bez obav žádat o dotaci Nová zelená úsporám ve výši až 450 000,- Kč.

Chci vědět více
2. etapa
2.

Zelený zlonín etapa byla zahájena v únoru 2019

Tvoří ji celkem 38 domů. Kromě úspěšných dvojdomků nabízí i individuální luxusní domy pro náročnou klientelu. O úspěšnosti etapy nejlépe hovoří úspěšnost prodeje. K prosinci 2018 byla rezervována více než polovina domů.

Chci vědět více
3. etapa
3.

Zelený zlonín etapa je plánována na 1. polovinu roku 2020

Budou ji tvořit jak dvojdomky, tak i individuální domy. V případě zájmu o aktuální informace, prosím kontaktujte naše obchodníky na 213 213 213.

Chci vědět více