flag
  • flag
  • flag
  • flag
  • flag
  • flag

Developerská výstavba

Společnosti McFall Development se zaměřuje na výstavbu moderních pasivních domů v české republice. Rodinné domy mají unikátní technologie mezi něž patří zejména lehká ocelová konstrukce a dokonalé izolační materiály. Každý dům má ve standardu rekuperační jednotku, fotovoltaickou elektrárnu a tepelné čerpadlo. Kombinace kvalitních konstrukčních izolačních prvků a nejmodernějších technologií otevírá budoucím majitelům možnosti jednak žádat o dotaci na pasivní domy v programu Nová zelená úsporám 2 ve výši 450 000 Kč a zároveň šetřit provozní náklady a životní prostředí.

Rezidence Solnice
1.

Projekt REZIDENCE SOLNICE Datum zahájení: červen 2022

Po úspěšné realizaci výstavby více než 98 pasivních domů u obce Zlonín, 7 km severozápadně od Prahy společnost spustila nový projekt Rezidence Solnice. Jedná se o výstavbu 28 rodinných domů a bytového domu se 16 jednotkami. Výstavba probíhá v Královohradeckém kraji u města Solnice/Kvasiny. Všechny domy mají již vynikající izolační vlastnosti a svou fotovoltaickou elektrárnu. Domy i byty jsou energeticky velmi úsporné a je možné tuto úsporu ještě akcelerovat posílení výkonu elektrárny.
Domy mají moderní design a technologie. Díky těmto vlastnostem je možné žádat o dotaci Nová Zelená úsporám.
Naši odborní poradci vám pomohou se zajištěním finančních prostředků pro váš nový domov.

Chci vědět více
3. etapa
2.

Projekt ZELENÝ ZLONÍN 3. etapa Datum zahájení: prosinec 2019

Poslední 3. etapou úspěšného projektu Zelený Zlonín je výstavba 28 rodinných domů opět v pasivním provedení. V současné době je více jak 2/3 domů vyprodána.

Chci vědět více
2. etapa
3.

Projekt ZELENÝ ZLONÍN 2. etapa – ukončena Datum zahájení: únor 2019

Druhá etapa plynule navázala na hegemonii etapy 1 a ve stejnojmenné lokalitě vzniklo celkem 38 rodinných domů. Kromě úspěšných dvojdomků se nabídka rozšířila i o individuální luxusní rodinné domy pro náročnou klientelu. O úspěšnosti etapy nejlépe hovoří úspěšnost prodeje. V současné době je 2. etapa vyprodaná.

Chci vědět více
1. etapa
4.

Projekt ZELENÝ ZLONÍN 1. etapa – ukončena Datum zahájení: listopad 2017

Během roku 2018 vzniklo celkem 36 moderních rodinných domů. Všechny realizované domy mají díky svým tepelně-izolačním vlastnostem parametry pasivních domů. Díky energetické pasivitě našich rodinných domů (energetické nenáročnosti, a tudíž velmi nízkým nákladům na provoz) a využití nejmodernějších úsporných technologií mohou majitelé bez obav žádat o dotaci Nová zelená úsporám ve výši až 450 000,- Kč.

Chci vědět více