flag
  • flag
  • flag
  • flag
  • flag
  • flag

Developerská výstavba

Společnosti McFall Development současnosti realizuje již 3. etapu projektu Zelený Zlonín u stejnojmenné obce v těsné blízkosti u Prahy. Jedná se o výstavbu celkem 102 rodinných pasivních domů. Jedná se o unikátní projekt díky inovativním konstrukčním technologickým prvkům, které jsou navíc ve standardu. Mezi ně patří zejména lehká ocelová konstrukce a dokonalé izolační materiály. Každý dům má ve standardu rekuperační jednotku, fotovoltaickou elektrárnu a tepelné čerpadlo. Kombinace kvalitních konstrukčních izolačních prvků a nejmodernějších technologií otevírá budoucím majitelům možnosti jednak žádat o dotaci na pasivní domy v programu Nová zelená úsporám 2 ve výši 450 000 Kč a zároveň šetřit provozní náklady a životní prostředí.

1. etapa
1.

Zelený zlonín etapa byla zahájena v listopadu 2017

Během roku 2018 vzniklo celkem 36 moderních rodinných domů. Všechny realizované domy mají díky svým tepelně-izolačním vlastnostem parametry pasivních domů. Díky energetické pasivitě našich rodinných domů (energetické nenáročnosti a tudíž velmi nízkým nákladům na provoz) a využití nejmodernějších úsporných technologií mohou majitelé bez obav žádat o dotaci Nová zelená úsporám ve výši až 450 000,- Kč.

Chci vědět více
2. etapa
2.

Zelený zlonín etapa byla zahájena v únoru 2019

Druhá etapa plynule navázala na hegemonii etapy 1 a ve stejnojmenné lokalitě vzniklo celkem 38 rodinných domů. Kromě úspěšných dvojdomků se nabídka rozšířila i o individuální luxusní rodinné domy pro náročnou klientelu. O úspěšnosti etapy nejlépe hovoří úspěšnost prodeje. V současné době je 2. etapa z 90 % vyprodaná.

Chci vědět více
3. etapa
3.

Zelený zlonín etapa byla zahájena koncem roku 2019

Poslední 3. etapou úspěšného projektu Zelený Zlonín je výstavba 28 rodinných domů opět v pasivním provedení. V současné době je více jak polovina domů vyprodána.

Chci vědět více